InzerceBazar.cz >> Děti >> Dětské příslušenství >> Rychnov nad Kněžnou >> nabídka >>

Prodám odsávačku mateřského mléka MEDELA

 Přidat inzerát   
 Prodám odsávačku mateřského mléka MEDELA   900 Kč

Prodám minimálně použitou manuální odsávačku mateřského mléka MEDELA Harmony s přirozeným dvoufázovým odsáváním. Používala jsem ji opravdu minimálně, mám ještě nerozbalené náhradní díly (těsnicí podložku madla a membránu k ventilu). Odsávačka je nepoškozená, ve velmi dobrém stavu. Odsávačku mám v originálním obalu se všemi návody a instrukcemi. Tuto odsávačku můžu jen doporučit. Je praktická, lehká a přenosná. Případné dotazy ráda zodpovím.

inzerát již není aktuální:


Další inzeráty v kategorii >> Děti >> Dětské příslušenství

Bezplatné hlídání dětí Bezplatné hlídání dětí
Poskytujeme bezplatné hlídání dětí během školního roku, ale i během PODZIMNÍCH, VÁNOČNÍCH i LETNÍCH prázdnin. Plánujeme celodenní výlety, soutěže, kreativní výrobky a spoustu dalších možností, jak aktivně zabavit naše děti. Hlídání je bezplatné. Kontakt: 602 401 101 mail: kapa@kapa-ops. cz ...

školní batoh školní batoh
Prodám školní batoh, používaný 1. -2. třída, v dobrém stavu, i s penálem. ...

Podpora kojení-Emulips anýz-zácpa Podpora kojení-Emulips anýz-zácpa
Všem maminkám a jejich miminkům-kojíte? Chcete mít dostatek kvalitního mlíčka pro svého broučka? Nechcete , aby trpělo nadýmáním a bolestmi bříška? Emulips jsou přírodní kapičky, které Vám pomohou při kojení a dopřejí Vám i miminku klidné noci . . . . . Zkušenosti spousty maminek jak na kojení, tak problémy s nadýmáním a kolikami. ************ Vše ...© 2018 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | prodam odsavacku | Topweb, s.r.o.